Zdejmowanie klątwy

Zamów od 99 zł

Jak skorzystać?

1. Kliknij przycisk zamów

2. Zostaw swoje dane, bym mogła do Ciebie zadzwonić (ja lub moi asystenci)

3. Czekaj na telefon. Porozmawiamy i omówimy szczegóły.

Nie cieszy Cię życie? Prześladuje pech? Brakuje energii do działania? Zastanów się, czy nie została rzucona na Ciebie klątwa!

Osoba, na którą została rzucona klątwa doświadcza wielu negatywnych zdarzeń. Przydarzają jej się dziwne zbiegi okoliczności. Zaczyna tracić dobra materialne i niematerialne. Również w sferze psychicznej zaczyna być nie najlepiej: pojawia się zbytnia nerwowość, koszmary senne, uzależnienia, nieporozumienia w kontaktach z ludźmi.

Początek klątwy zawsze jest podobny – wszystkie bliskie osoby zaczynają się od nas odwracać. W skrajnych przypadkach dochodzi do ich utraty w skutek groźnych chorób.

Jak wygląda proces zdejmowania klątwy?

Zdejmowanie klątwy wymaga całkowitego oczyszczenia otoczenia z sił wpływających na taki, a nie innych wygląd obecnej sytuacji. Odczynianie to rytualny obrzęd – w czasie jego trwania dochodzi do zdjęcia klątwy i rozproszenia jej w przestrzeni. Następuje przemiana złej siły na dobrą. Działająca siła nie zostaje zlikwidowana, a jedynie zostaje zmieniony jej kierunek.

Zdjęcie klątwy wymaga ogromnej energii od wróżki. Ten, kto ją zdejmuje musi umiejętnie kontrolować i kierować tak pozyskaną mocą. Niewłaściwe działanie może jedynie wzmocnić działanie klątwy i pogorszyć los poszkodowanej osoby.

Pamiętaj!

Jeśli niepowodzeniom, jakie spotykają Cię w życiu nie towarzyszy żadne wiarygodne wytłumaczenie, najprawdopodobniej została rzucona na Ciebie klątwa. Od wielu lat zajmuję się zdejmowaniem klątw. Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, napisz do mnie lub zadzwoń. Przez klątwę nie zaznasz szczęścia, a Twoje życie po prostu zacznie się sypać. Zło może odebrać naprawdę wszystko. Nie pozwól mu na to!

Sam zabieg oczyszczania trwa zazwyczaj od 30-60 minut. Następnie osoba poddawana takiemu procesowi zostaje napełniona energią ochronną. W sytuacjach, gdy dochodzi do dużego przeciążenia negatywną energią i nagromadzeniem toksycznych osób w otoczeniu, można również u mnie zamówić wzmocnienie aury energią ochronną.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Mobile Marketing Center Sp. z o.o. w celach związanych z wykonywaniem usług ezoterycznych. Pełna treść
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej Pełna treść
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu Pełna treść