Świeca intencyjna

Zamów od 49 zł

Świece są doskonałym przykładem narzędzi rytualnych łączących w sobie wszystkie żywioły (wosk niezapalonej świecy – ziemia, topiąca się, zapalona świeca – woda, paląca się świeca/zapalony knot – ogień, dym świecy/emitowane ciepło/światło – powietrze, intencja, życzenie – eter) transformujące konkretny, materialny atrybut – świecę – w energetykę życzenia, czy też intencji. Wielu współczesnych magów jednak uważa świece za klasyczny przykład pracy z żywiołem ognia i tak właśnie je traktuje.

Ogień jest tworzeniem, narodzinami, początkiem, pierwszym światłem i radością Może być również destrukcyjną, wrogą, należącą do świata chaosu, palącą siłą obracającą wszystko w pył.

Tak oto dualistyczny aspekt ognia wykorzystywany jest również w działaniach magicznych: pozytywnych – oczyszczających, wzmacniających, ochronnych oraz negatywnych – w magii destrukcji, walki i śmierci.

Światło świec od stuleci towarzyszyło różnego rodzaju obrzędom, a świece z naturalnego wosku pszczelego używano podczas ważnych wydarzeń i przypisywano im magiczne znaczenie. Świece wykorzystywane do rytuałów, wierząc, że potrafią wzmacniać modlitwy, wspierać intencje lub też w sposób symboliczny wskazywać drogę, jaką należy obrać w życiu. Obecnie, świece z naturalnego wosku są najbardziej poszukiwane i cenione ze względu na swoje właściwości energetyczne. Są także popularne ze względu na swoje walory estetyczne oraz to, że ich światło potrafi wytworzyć w pomieszczeniu wyjątkowy klimat. Współcześnie, świece stosuje się również do masażu. Posiadają piękne i oryginalne zapachy oraz zawierają wiele składników odżywiających skórę. Świece to także narzędzia do odprawiania rytuałów. Mówimy wówczas o świecach intencyjnych, które pali się w celu uzyskania konkretnej intencji.

Temat palenia świec intencyjnych i posiłkowania się wszelkiego rodzaju rytualnymi dodatkami jest bardzo różnie postrzegany i interpretowany. To także spory dział sprzedaży w ezoteryce. Dlatego bardzo ważne jest to, aby zrozumieć, że te gadżety nie powinny zastępować pracy z czystą energią, a jedynie ją wspierać na etapie kiedy nasze blokady sprawiają, że trudno nam w ogóle zacząć, wejść i zmierzyć się z tematem oraz przepracować obciążenia bez żadnego wsparcia. Większość przedmiotów ma działanie psychologiczne, zatem błędem jest przypisywać im wielką własną moc, ponieważ to my sami nadajemy moc zjawiskom i przedmiotom poprzez naszą wiarę oraz przekonania w to, czy coś działa, jak i na ile. Oczywiście są też energie (częstotliwości fal – barwy i kształty, naturalne prawa) które działają bez względu na to, czy jesteśmy świadomi ich istnienia i działania. Przy wyborze dodatków takich jak świece, kryształy czy zioła najlepiej kierować się czystą intencją i traktować je uczciwie jako to, czym są – protezą lub kulą, na której przez chwilę wspieramy się w okresie rehabilitacji. Warto też zwracać uwagę na wszelkie materiały w Internecie na temat rytuałów – jeżeli ktoś patrzy na temat z poziomu magii, to informacje tam zawarte wymagają weryfikacji w celu uniknięcia stosowania czegoś, co nie znajduje potwierdzenia w Źródle Wszystkiego Co Jest i może być rodzajem ukrytej negatywnej manipulacji energią.

Świece intencyjne, czyli świece do palenia w konkretnych intencjach. Te najsilniejsze i wysokoenergetyczne wykonane są z naturalnego wosku (pszczelego, sojowego lub palmowego) i naturalnie barwione bez domieszek parafiny lub sztucznych barwników. Zazwyczaj są niewielkich rozmiarów, ponieważ to nie rozmiar definiuje ich moc. Dobrze wykonana świeca intencyjna (z właściwą świadomością) ma silną energetykę bez względu na rozmiar.

Zamów swoją świecę i zmień czyjeś lub swoje życie!

 

Jak skorzystać?

1. Wybierz ofertę

2. Zostaw swoje dane, bym mogła do Ciebie zadzwonić (ja lub moi asystenci)

3. Czekaj na telefon. Porozmawiamy i omówimy szczegóły…

Zmień swoje życie i pozwól by szczęście zagościło w nim na dobre!  

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Mobile Marketing Center Sp. z o.o. w celach związanych z wykonywaniem usług ezoterycznych. Pełna treść
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej Pełna treść
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu Pełna treść