Rozkład miłosny kart tarota

Zamów od 49 zł

Chciałbyś dowiedzieć się, jak będzie się układało w Twoje relacji? Co jest pomiędzy Tobą a Twoim partnerem? Skorzystaj z mojej pomocy!

Gdy spotykamy kogoś wartego naszej uwagi… zastanawiamy się… czy jest nam pisane bycie razem? Nie tylko powiem Ci co się wydarzy, ale i doradzę. Kiedy samodzielnie zadajemy pytanie kartom, często możemy uzyskać nie do końca jednoznaczną odpowiedź. Tylko wprawiona wróżka jest w stanie odczytać prawdziwe przesłanie kart i udzielić cennych wskazówek. Karty są w stanie podpowiedzieć nam, nie tylko jak ułoży się nasza obecna relacja, ale także co należy zmienić w sobie, aby wszystkie kolejne kroki w miłości były udane.

Miłość… nieodłącznym elementem życia

Każdy z nas marzy o wielkie miłości – nawet jeśli się do tego nie przyznaje. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób pyta o powodzenie w sferze uczuć. Chce dowiedzieć się, jak będzie wyglądał ich związek za kilka lat, czy odnajdzie miłość i czy uzyska zadowolenie oraz spełnienie w uczuciu.

Zgłaszają się do mnie też osoby, które stoją przed trudnym wyborem pomiędzy dwoma kandydatami. Czują się zupełne zagubione, bo wydaje im się, że kochają obu. Karty dają nam możliwość uzyskania odpowiedzi na te i inne pytania. Sprawiają, że docieramy do uczuć i motywacji innych, dzięki czemu możemy wyprzedzić przyszłe wydarzenia – a często w porę im zapobiec. Postaw na doskonałego doradcę w sprawach miłosnych! Z chęcią Ci go pokażę i pomogę podjąć ważne życiowe decyzje.

Dla kogo jest rozkład miłosny?

Rozkład miłosny dedykowany jest osobom, które szukają odpowiedzi na pytania dotyczące relacji dwóch osób. Najlepiej sprawdza się on w stałych związkach, ale można również stosować go przy świeżych znajomościach. Taka pomoc kart, głównie ukazuje nam co łączy lub też dzieli dwie osoby oraz jakie oczekiwania względem siebie mają. W kartach widać wszystko – kryzysy, problemy, ukryte motywacje.

Jestem w stanie dać Ci jasne wskazówki. Rady, które pomogą Ci w przyszłości. Zażegnanie kryzysu lub otwarcie się na nowe uczucie nie będzie już takie ciężkie. Pamiętaj o tym – kiedy staniesz przed trudnym wyborem i zupełnie pogubisz się w miłości. Czego oczekujesz od miłości?

Zanim się ze mną skontaktujesz, pomyśl czego naprawdę oczekujesz od miłości? Jak sobie wyobrażasz związek? To ułatwi nam pracę z kartami. Zobaczymy, czy los postawi przed Tobą właściwego partnera. Sprawdzimy, jak będzie wyglądała Wasza relacja i co Ty będziesz mógł zrobić, aby ją utrzymać i rozwinąć. Jak widzisz, są to bardzo cenne informacje, które z powodzeniem można wykorzystać w codziennym życiu.

Najważniejsze uczucie…

Z pewnością zgodzisz się ze mną, że miłość jest najważniejsza w życiu. To ona napędza nas do działania i dodaje uśmiechu wszystkim dniom. Potrzebujemy drugiej osoby, aby być szczęśliwymi ludźmi.  Po pierwszym spotkaniu, pocałunku… zastanawiamy się co dalej? Czy nasz nowy związek ma szansę na powodzenie? Pojawia się dużo pytań i niepewności. Mogę Ci pomóc! Wystarczy, że ze mną się skontaktujesz. Zobaczę dla Ciebie, co mówią karty.

Pamiętaj, że to Ty masz wpływ na przyszłość! Z odpowiednią wiedzą, możesz decydować o swoim życiu. Dzięki mojej pomocy odpowiednio przygotujesz się do przyszłych wydarzeń, a nawet je wyprzedzisz. Staniesz się bardziej pewny siebie i śmielej wkroczysz w nowy związek.

 

Jak skorzystać?

1. Wybierz ofertę

2. Zostaw swoje dane, bym mogła do Ciebie zadzwonić (ja lub moi asystenci)

3. Czekaj na telefon. Porozmawiamy i omówimy szczegóły…

Zmień swoje życie i pozwól by szczęście zagościło w nim na dobre!  

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Mobile Marketing Center Sp. z o.o. w celach związanych z wykonywaniem usług ezoterycznych. Pełna treść
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej Pełna treść
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu Pełna treść