Rozkład miłosny kart klasycznych – Zdrada

Zamów od 49 zł

Czy na horyzoncie jest ta trzecia osoba? Czy on/ona Cię zdradza? Czasem w naszej głowie pojawiają się takie pytania. Wierność naszego partnera staje pod znakiem zapytania. Co wtedy? Można zapytać o to karty! Sprawdzę, czy faktycznie do czegoś doszło, czy może to jedynie wytwór Twojej wyobraźni.

Do kart możemy skierować takie pytania, jak:

 • czy on mnie z kimś zdradził?
 • czy zdradził mnie na poziomie psychicznym?
 • czy faktycznie się w kimś zakochał?
 • czy doszło do zdrady fizycznej?  Tylko naprawdę doświadczona wróżka jest w stanie odpowiednio przeanalizować odpowiedź kart. Nakierować nas na konkretne aspekty, na które warto zwrócić uwagę. Nie będzie to jasna odpowiedź typu: tak/nie, ale informacje, które dadzą nam do myślenia i pozwolą inaczej spojrzeć na swój związek.


  Bolesny temat zdrady…

  Zdrada jest jednym z najczęściej poruszanych tematów podczas wykonywanych przeze mnie usług. Najczęściej pytają o to osoby, które podświadomie wyczuwają, że coś faktycznie złego może się dziać w ich relacji. Pytają też osoby, które w przeszłości doświadczyły zdrady i panicznie się jej boją. Musimy jednak pamiętać, że każdy związek to pewne ryzyko.

  Nigdy dla mnie to nie jest komfortowa sytuacja – kiedy widzę, że faktycznie dzieje się coś złego i muszę to jakoś przekazać mojemu klientowi. Staram się to robić jak najbardziej delikatnie.

  Pamiętajmy jednak, że karty to tylko wskazówka. Drogowskazy na naszej drodze, które dają do myślenia. Tylko my mamy całkowity wpływ na nasze życie. Jednak z chęcią Ci pomogę i zobaczę, co karty powiedzą na temat Twojej obecnej i przyszłej sytuacji.  Jeśli naprawdę ukaże się coś niepokojącego, to tylko alarm, który ma powiedzieć Ci, że czas zacząć działać.

  Działaj, gdy pojawią się pierwsze wątpliwości!

  Jeśli dostrzeżesz, że coś niepokojącego zaczyna dziać się w Twoim związku, przyjdź po pomoc. Z pewnością, nie będziesz wiedzieć, czy na pewno partner Cię zdradza, ale rodzące się w głowie wątpliwości nie dadzą spokoju. Wtedy dobrym sposobem na ich rozwianie albo potwierdzenie może okazać się wróżba z kart. Tak naprawdę, to nic nie masz do stracenia – a możesz ocalić swój związek, jeśli zareagujesz w porę!  

 

Jak skorzystać?

1. Wybierz ofertę

2. Zostaw swoje dane, bym mogła do Ciebie zadzwonić (ja lub moi asystenci)

3. Czekaj na telefon. Porozmawiamy i omówimy szczegóły…

Zmień swoje życie i pozwól by szczęście zagościło w nim na dobre!  

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Mobile Marketing Center Sp. z o.o. w celach związanych z wykonywaniem usług ezoterycznych. Pełna treść
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej Pełna treść
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu Pełna treść