Rozkład miłosny kart klasycznych – Rozstanie

Zamów od 49 zł

Rozpad w relacji można zobaczyć w kartach. Są to istotne wskazania, które pokazują zbliżające się zerwanie relacji dwojga ludzi. Niektóre karty informują o końcu związku, a inne alarmują o zaczynających się problemach. Jeśli chciałbyś uzyskać takie informacje, skontaktuj się ze mną. Przyjrzymy się Twojej relacji i zobaczymy co szykuje dla niej los. Razem sprawdzimy, czy związek definitywnie się rozpadł? A może jest jeszcze coś co można zrobić, aby go uratować?

Razem czy osobno?

Pozwól sobie pomóc. Daj szansę kartom –  one naprawdę wiele wiedzą. Mogą pokazać bolesne zakończenie, jak i potrzebę samotności do przeanalizowania sytuacji panującej w związku. Jeśli jest Ci teraz wygodnie, nie daj się zwieść pozorom, czasem los potrafi wywrócić wszystko do góry nogami i warto być na to przygotowanym.

Pomagam osobom będących w świeżych relacjach, jak i wieloletnich związkach. Możemy sprawdzić, czy Twój związek da się jeszcze uratować. Możesz stać przed decyzją o rozwodzie i nie wiedzieć, co zrobić – wtedy również pomocne okażą się karty. Z kolei, jeśli towarzyszy Ci złość, smutek i rozczarowanie z obecnej, albo dopiero co zakończonej relacji – sprawdzimy, kiedy i dla Ciebie zaświeci znów słońce.

Pamiętaj, że również długotrwały okres nieporozumień może wymagać, jakiejś decyzji. Jeśli czujesz, że stoisz na rozstaju dróg – skontaktuj się ze mną. Czasami nie warto od razu rezygnować ze związku, a czasami po prostu nie da się tego uniknąć. Warto jednak wszystko dokładnie przeanalizować i zobaczyć, co powiedzą karty.

Czy to już definitywny koniec?

Karty stanowią doskonałe narzędzie do mówienia o przyszłości danego związku. Mogą pokazać w jakim kierunku rozwinie się cała relacja, co ją spaja, a i co może jej zagrażać. Co ważne, pokazują też, czy ten konkrety związek będzie już docelowym, czy może w przyszłości grozi mu rozpad. Rozstanie może ukazywać się na wiele sposobów. Czasami jest to po prostu informacja, że coś zgrzyta i warto nad tym popracować, a czasem definitywny koniec. Są to wskazówki i prognozy, które mają dać do myślenia partnerom. Często jest jeszcze szansa coś uratować, o ile odpowiednio wcześnie się zareaguje.

Twoja decyzja…

Ja nie mogę, a tym bardziej karty, podejmować decyzji za Ciebie. Dajemy Ci jedynie wskazówki, które możesz wziąć pod uwagę. Wszystko zależy od Ciebie. Co zrobisz z tą wiedzą? Pozwolisz na rozpad relacji? Odejdziesz? Doprowadzisz do rozstania? Karty nie mają zamiaru Cię straszyć, one tylko czasem chcą dać nam do myślenia…

 

Jak skorzystać?

1. Wybierz ofertę

2. Zostaw swoje dane, bym mogła do Ciebie zadzwonić (ja lub moi asystenci)

3. Czekaj na telefon. Porozmawiamy i omówimy szczegóły…

Zmień swoje życie i pozwól by szczęście zagościło w nim na dobre!  

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Mobile Marketing Center Sp. z o.o. w celach związanych z wykonywaniem usług ezoterycznych. Pełna treść
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej Pełna treść
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu Pełna treść