Rozkład kart tarota – Zdrowie

Zamów od 49 zł

Karty mogą pokazać nam źródło problemu zdrowotnego i nakierować na odpowiednie, a co za tym idzie skuteczne działania. Są w stanie precyzyjnie opisać stan naszego zdrowia, jak i zasygnalizować zbliżające się problemy. Nie zastąpią lekarza, ani leków, ale mogą dać nam do myślenia i popchnąć w stronę właściwego leczenia.

Rozkład kart tarota na temat zdrowia, wymaga ode mnie dużego skupienia. Doskonale zdaję sobie sprawę, jak wielka odpowiedzialność na mnie spoczywa.

Wróżba a zdrowie

Zdarza się, że choroba szybko postępuje. Wtedy zastanawiamy się, jakie leczenie podjąć? Czy jest szansa na całkowite wyleczenie? Gdzie udać się po poradę? Takie pytania często otrzymuję od moich klientów. Moje doświadczenie w tematyce zdrowia jest naprawdę duże. Wielu osobom skutecznie pomogłam. Moje wskazówki postawiły je na nogi i pomogły odnaleźć sens życia. Mój profesjonalizm jest gwarantem naprawdę rzetelnie wykonanej usługi. Czuję misję, aby pomagać ludziom – szczególnie tym, którzy mają problemy zdrowotne.

Wiedza o zdrowiu zapisana w kartach?

Jak już pisałam wyżej, karty stanowią doskonałe narzędzie do diagnozowania stanu zdrowia. Pozwalają także ustalić, czy wybrana metoda leczenia okaże się skuteczna. Mogą być również pomocne w określeniu najlepszego czasu na podjęcie leczenia, czy wykonania operacji. Wszystkie odpowiedzi uzyskane z kart, należy traktować jak wskazówki. Zawsze mówię swoim klientom, aby posłuchali ostrzeżenia kart i np. udali się do lekarza, albo wykonali badania. Może to znacząco skrócić czas leczenia, jak i całkowicie wyeliminować możliwość pojawienia się choroby w przyszłości.  

Karty nie zastąpią wizyty u lekarza!

Oczywiście, nie należy traktować kart jako zamiennika właściwego leczenia. Należy pamiętać, że to jedynie uzupełnienie wiedzy i świadomości moich klientów. Nie zastępuje wizyty u lekarza, daję cenne wskazówki, jak pokierować swoim leczeniem. Proszę o tym pamiętać.

 

Jak skorzystać?

1. Wybierz ofertę

2. Zostaw swoje dane, bym mogła do Ciebie zadzwonić (ja lub moi asystenci)

3. Czekaj na telefon. Porozmawiamy i omówimy szczegóły…

Zmień swoje życie i pozwól by szczęście zagościło w nim na dobre!  

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Mobile Marketing Center Sp. z o.o. w celach związanych z wykonywaniem usług ezoterycznych. Pełna treść
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej Pełna treść
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu Pełna treść