Plastry Turmalin Astral Clear

Zamów od 49 zł

Turmalin Astral Clear to specjalistyczny produkt, który pojawił się niedawno na rynku zszokował wielu specjalistów. Nie tylko skutecznością, ale także przystępną ceną i szybkością działania.

Na rynek niemiecki, polski i angielski trafiły nowoczesne plastry, które dzięki domieszce TURMALINU (cennego kamienia szlachetnego) okazały się niesamowicie skuteczne w pozbywaniu się klątwy, złych mocy, złego samopoczucia czy nawet pecha i fatum. Dotychczas przypisywaliśmy powyższe różnym bytom, ale nigdy nie patrzyliśmy w głąb swego ciała. Każda klątwa rzucona na nas (nawet w złości przez sąsiada) zostawia w naszym ciele ślad, który można wycisnąć jak „ropę z rany”. Ponadto, ciało można nasączyć dodatkowo dobrą energią.

  Akurat wtedy wróciłam z Tybetu i wiedziałam, jak ważne jest szybkie działanie. Jeżeli zidentyfikujemy u siebie klątwe, a nie zawsze jest to łatwe, musimy działać natychmiast. Akurat wtedy pracowałam nad Turmalinem i jego właściwościami wysysania złej mocy z człowieka, postanowiłam działać!

Stworzyłam specjalny plaster, wypełniony składnikami, które wzmacniają działanie Turmalinu (kamienia szlachetnego), oraz same nasączają organizm dobrą energią, gdy pozbywają się tej złej. Składniki których użyłam są znane w medycynie, ale rzadko używane w tej życiodajnej kombinacji. W połączeniu z Turmalinem potrafią zadziwiać największych przeciwników takich zabiegów.

 

Analiza składu plastrów Turmalin Astral Clear

 
  • Turmaliny – szereg minerałów szlachetnych. Należą do minerałów rzadkich lub bardzo rzadkich. Nazwa pochodzi od syngaleskiego turmali określającego zdolność do przyciągania.
  • Ocet drzewny – jeden z produktów suchej destylacji drewna drzew liściastych. Często używany w przemyśle do produkcji leków i syropów.
  • Analiza składu plastrów Turmalin Astral Clear
  • Ocet bambusowy – w stanie rozcieńczonym stosowny jest do poprawy stanu włosów i skóry. Wspomaga proces wydalania niepotrzebnych substancji i toksyn z organizmu.
  • Chityna – Włókna chitynowe mają także zdolność wiązania i usuwania kwasów żółciowych i cholesterolu z przewodu pokarmowego. Obniżają tym samym jego poziom w krwiobiegu. Poza tym, włókna chitynowe obniżają ciśnienie krwi i poziom cukru. Korzystnie wpływają na pracę serca i układu krwionośnego.
 

Klątwa nie zejdzie sama, fatum nie przestanie nad tobą wisieć, a złe moce będą prześladować Cię i niszczyć wszystko za co się zabierasz. Daj sobie szanse w tej walce! Napełnij się dobrą energią Wypróbuj Turmalin Astral Clear!

 

Jak skorzystać?

1. Wybierz ofertę

2. Zostaw swoje dane, bym mogła do Ciebie zadzwonić (ja lub moi asystenci)

3. Czekaj na telefon. Porozmawiamy i omówimy szczegóły…

Zmień swoje życie i pozwól by szczęście zagościło w nim na dobre!      

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Mobile Marketing Center Sp. z o.o. w celach związanych z wykonywaniem usług ezoterycznych. Pełna treść
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej Pełna treść
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu Pełna treść