Osobisty Horoskop

Zamów od 49 zł

Jak powszechnie wiadomo, data urodzenia każdego z nas ma wyjątkowe znaczenie. W jakiś sposób, determinuje całe nasze życie. Jednego dnia rozpoczyna się cała nasza historia. Data urodzenia wpływa na nasz charakter, usposobienie i temperament. W dniu naszych urodzin mapa nieba zapisana zostaje w konkretny sposób.  

Jestem przekonana, że życiem każdego z nas nie rządzi przypadek. Wszystko jest zapisane – to, że postępujemy w taki, a nie inny sposób również. Osobisty horoskop pomaga odkryć, kim naprawdę jesteśmy, czym się w życiu kierujemy i skąd dane wydarzenia pojawiają się na naszej drodze. Analizując indywidualny horoskop możemy dowiedzieć się naprawdę sporo – o finansach, miłości i pracy.

Pomogę Ci wykorzystać Twój potencjał urodzeniowy! Zobaczysz, jak wielka siła drzemie w Twoim wnętrzu. Osobisty horoskop, jaki wykonuje, pozwala naprawdę zrozumieć siebie, swoje umiejętności i talenty. Jeśli już od dłuższego czasu zastanawiasz się, dlaczego nie idzie Ci w życiu, to może być rozwiązanie! Zrozumiesz i w końcu odmienisz swój los na lepszy – obiecuję.

Czym dokładnie jest osobisty horoskop?

Najczęściej od takiego właśnie rodzaju horoskopu zaczynam pracę z klientem. To mapa nieba, która była widoczna w momencie i miejscu jego urodzenia. Na jej podstawie jestem w stanie określić informacje na temat zdrowia, charakteru, mocnych i słabych stron konkretnej osoby. Udzielam wskazówek odnośnie osobistego przeznaczenia. Mówię, jak najlepiej wykorzystać swój potencjał i żyć w zgodzie z własną naturą.

Jakich informacji potrzebuję?

  • data urodzenia,
  • godzina urodzenia,
  • miejsce urodzenia.
Pomocne mogą okazać się również wszystkie informacje dotyczące aktualnej sytuacji życiowej klienta – takie jak: wykształcenie, zawód, data ślubu itp.

Po co Ci taki horoskop?

Osobisty horoskop daje możliwość wglądu w swój charakter: mocne i słabe strony. Pomaga w szukaniu talentów, które warto szlifować. Daje pełniejszy obraz i zrozumienie na sytuacje, jakie obecnie dzieją się w Twoim życiu. Co najważniejsze, pokazuje jakie czynniki najbardziej wpływają na Twoje poczucie szczęścia i spełnienia. Wspólnie zastanowimy się nad czym warto popracować. Jedno na pewno mogę Ci zagwarantować, stawiając na indywidualny horoskop dowiesz się, jak możesz osiągnąć stan szczęścia i dobre samopoczucie każdego dnia.

 

Jak skorzystać?

1. Wybierz ofertę

2. Zostaw swoje dane, bym mogła do Ciebie zadzwonić (ja lub moi asystenci)

3. Czekaj na telefon. Porozmawiamy i omówimy szczegóły…

Zmień swoje życie i pozwól by szczęście zagościło w nim na dobre!    

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Mobile Marketing Center Sp. z o.o. w celach związanych z wykonywaniem usług ezoterycznych. Pełna treść
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej Pełna treść
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu Pełna treść