Kamienie i runy szczęścia

Zamów od 49 zł

To 24 znaki wywodzące się od boga Odyna, od Fehu po Othala. Runy zafascynowały mnie jeszcze zanim po raz pierwszy wyjechałam do Skandynawii.

Kamienie, na powierzchni których rytowano runy, wznoszono na terenie Skandynawii od II do XII wieku. Na terenie Szwecji zachowanych jest ponad 2800 kamieni runicznych, w tym prawie połowa w regionie Uppland.

Od wieków wykonuje się wyrocznie runiczne, które działają jak przesłania, podpowiedzi, ostrzeżenia, rady oraz wszystko to, o czym mamy wiedzieć tu i teraz.

Jakie jest podstawowe zadanie kamieni i run? Ich celem jest przede wszystkim poprawa naszego życie i dzięki nim osiągamy cele. I mimo że run jest zaledwie 24, to jedna runa posiada o wiele znaczeń i możliwości. Odpowiednia kombinacja run jest w stanie poprawić nasze finanse, pokonać chorobę, przyciągnąć pracę lub miłość. Magicznych skryptów runicznych są setki – podobnie jak naszych problemów. Runy też świetnie obrazują podłączenia energetyczne, czyli wpływ negatywnej energii na nasze pole energetyczne i nasze czakry. Poprzez podłączenia energetyczne możemy latami mieć problemy zdrowotne, uczuciowe czy finansowe, a to może być wynikiem zaburzonego lub uszkodzonego naszego pola energetycznego. Runy są w stanie wykryć złorzeczenia, przekleństwa, klątwy, uroki, opętania, obecność zmarłej osoby, negatywny wpływ cieków wodnych. W przypadku podłączeń moc run w postaci skryptów i magii świec jest niezbędna.

Zamów swoją runę! Porozmawiajmy o Twoich potrzebach i wybiorę najwłaściwsze rozwiązanie. Nie czekaj, zmień swoje życie już dziś.

 

Jak skorzystać?

1. Wybierz ofertę

2. Zostaw swoje dane, bym mogła do Ciebie zadzwonić (ja lub moi asystenci)

3. Czekaj na telefon. Porozmawiamy i omówimy szczegóły…

Zmień swoje życie i pozwól by szczęście zagościło w nim na dobre!  

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Mobile Marketing Center Sp. z o.o. w celach związanych z wykonywaniem usług ezoterycznych. Pełna treść
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej Pełna treść
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu Pełna treść